Проект - це складний процес, проте всі витрати в майбутньому Вам окупляться. Адже на початку проектування погоджується дуже багато моментів з всіма супутніми задіяними службами. Розпочинається все з отримання технічних умов і дозволеної потужності від постачальника електроенергії, тут Ви робите запит на потрібну вам потужність, а постачальних враховуючи свої можливості дозволяє чи каже зменшити свої апетити. Коли дані відомі, починається проектування трас і місць встановлення. Все це з великою точністю занотовується і показується на папері. Коли зібрана і запроектована вся інформація, замовник має її погодити (тут також слід пам’ятати про погодження всіх державних служб, щоб потім Вам просто не відмовили і не забракували вже готові рішення).

Які проекти електропостачання існують?

Типові. Цей тип проектів розрахований на об'єкти з нормативними показниками енергоспоживання без складних технічних рішень. Наприклад, типова проектна документація може розроблятися для квартир у багатоквартирному будинку або офісів у великому офісному будинку.

Індивідуальні. Цей тип проектів розробляється при індивідуальному будівництві об'єктів або переплануванні типових будівель. У ньому міститься повна інформація про розташування кабелів, розташуванні виходів для підключення електрообладнання, приладів освітлення і т. д.

 

Що містить хороший проект електрики?

У проекті електрики завжди є дві основні частини:

Розрахункова. У цю частину включаються розрахунки електромережі по допустимій втраті напруги, системи заземлення, ввідно-розподільчої мережі, стабілізованого і дизельного електроживлення, струмів короткого замикання.

Графічна. Ця частина містить плани зі схемами розташування елементів системи електропостачання: слаботочних і силових трас кабелів, електророзеток, контуру заземлення, розподільчих електричних щитів, ліній архітектурного та внутрішнього електроосвітлення, дизель-генераторних установок та джерел стабілізаційного електроживлення, електричних установок і т. д.

 

У хорошому проекті ви завжди знайдете такі відомості:

  • розрахунки навантажень;
  • плани розташування електрообладнання і прокладання кабелів;

  • схеми підключення комплектних розподільчих пристроїв;

  • специфікації;

  • при необхідності кабельний журнал для живильної мережі.

Крім стандартних розділів, у сучасному проекті електрики є енергозберігаючі рішення, що сприяють економії на енергоресурсах, таких як зменшення втрат в лініях і трансформаторах, зниження генерації реактивної електроенергії і т.д.

 

Що буде, якщо проект електрики виконають погано?

Коли за проектування береться некваліфікована організація, або конкретний проектувальник, ви ризикуєте отримати проект, реалізувати який ніколи не зможете.

Може бути так, що у розрахунках навантажень є помилки, фактичне планування приміщень не відповідає схемам, не враховано сучасні вимоги ПУЕ та ГОСТів, проектувальник насилу уявляє, як проводяться електромонтажні роботи, пропонує неможливі і нераціональні рішення що призводить до неможливості узгодження проекту.

Замовивши проект електрики у нас, ви отримаєте повністю узгоджений з усіма інстанціями документ, який відповідає всім сучасним нормам електробезпеки та енергозбереження. Після виконання проекту ми безкоштовно порахуємо кошторис на монтажні роботи.

 


КОНТАКТИ
м. Луцьк, Волинська обл.

+380978352286; +380951223694 oleg.proekt@ukr.net
проектування внутрішніх та зовнішніх електричних мереж