Технічні умови (ТУ) - це документ, який відображає вимоги, до послуги або процесу. Даний документ необхідний для отримання дозволу на підключення різних комунікацій, таких як електропостачання, теплопостачання, водопостачання, газопостачання і т.д.

Отримання ТУ на приєднання електроенергії - один з найбільш важливих етапів електрифікації об'єкта. Він містить повну інформацію про типи підключень, роботах, які необхідно провести для підключення комунікації. Отримання ТУ найчастіше необхідно в наступних випадках:

  • Приєднання нового абонента;

  • Зміна власника об'єкта;

  • Збільшення потужності існуючого абонента;

  • Відновлення втрачених документів існуючого абонента;

  • Винесення мережі з плями забудови;

Нерідко отримання ТУ ускладнюється низкою проблем, щоб уникнути цього отримання ТУ краще всього довірити фахівцям. Наша компанія має значний досвід в отриманні технічних умов. Ми зробимо збір всіх необхідних документів, оформимо заявку у відповідних організаціях, в зону обслуговування яких входить Ваш населений пункт. Це дозволить отримати всю необхідну інформацію по Вашому об'єкту в найбільш короткі терміни. Досвід роботи нашої компанії дозволяє врахувати всі побажання замовника. Якщо у Вас виникла необхідність отримати ТУ, звертайтеся до нас, ми з радістю допоможемо Вам заощадити Ваш час і зусилля.


КОНТАКТИ
м. Луцьк, Волинська обл.

+380978352286; +380951223694 oleg.proekt@ukr.net
проектування внутрішніх та зовнішніх електричних мереж